Nie jest łatwo znaleźć idealnego partnera, szczególnie jeśli spędzasz dużo czasu w domu. Ale erotyczne sex portale randkowe mogą pomóc Ci poznać ludzi, nawet tych mieszkających daleko od Ciebie przebywających za granicami Polski. Zarejestruj się na jednej z poniższych stron randkowych, a będziesz mógł korzystać z wielu funkcji, które ułatwią Ci znalezienie kobiety Twoich marzeń. Umawiaj się na randki oraz spotkania i nawiązuj długoterminowe relacje.

W rankingu zostały uwzględnione również najpopularniejsze, polskie, darmowe sex portale na podstawie źródła https://seksujmy.pl/sex-portale/ oraz najlepsze serwisy zagraniczne. Przy poszczególnym portalu została zamieszczona informacja z jakiego kraju przyjmowani są członkowie.

Poznaj najlepsze darmowe sex portale 2020 roku

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny ranking sex portali z podziałem na obsługiwane kraje, w którym przedstawimy najlepsze – zdaniem ekspertów – serwisy randkowe. Znajdziesz tu takie portale, jak Poflirtujmy, Erodate, OneNightFriend, LetsDate, SexKontakty czy Flirt. Mimo to różne serwisy koncentrują się na różnych aspektach, więc nie każdy darmowy sex portal będzie dla Ciebie tak samo dobry.

Flirt – wszystko zaczyna się od flirtu

flirt

5/5

Obsługiwane kraje: Australia, Belgia, Kanada, Czechy, Hongkong, Węgry, Irlandia, Nowa Zelandia, Polska, Hiszpania, Szwajcaria, Stany Zjednoczone.

Wszyscy wiemy, jak trudno wybrać idealny zestaw zdjęć na portal do seksu. Czy kilka fotografii naprawdę może Cię reprezentować? A może ważniejsze są cechy charakteru? Właśnie na to stawia serwis Flirt. Pomoże Ci on poznać osobę, zanim jeszcze zobaczysz wszystkie jej zdjęcia. Zniknęła koncepcja przesuwania w prawo lub w lewo na podstawie wyglądu – zamiast tego użytkownicy Flirtu najpierw nawiązują połączenia w oparciu o wspólne zainteresowania.

Jak poznać się na sex portalu Flirt? Każdego dnia będziesz mógł zobaczyć polecane profile na podstawie Twojej poprzedniej aktywności w aplikacji. Algorytm bierze pod uwagę rodzaj osób, które Ci się podobają, a także preferencje ustawione przez Ciebie w profilu. Niezależnie od tego, czy zadajesz drugiej osobie pytanie, czy też chcesz jedynie poinformować ją, że jesteś zainteresowany, wszystkie zdjęcia będą widoczne dopiero, gdy oboje zaakceptujecie od siebie zaproszenia.

IamNaughty – poznaj kobietę przez portal do sexu

iamnaughty-poznaj kobiete ze swojego kraju

5/5

Obsługiwane kraje: Australia, Belgia, Kanada, Szwajcaria, Chile, Chiny, Czechy, Niemcy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, UK Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Japonia, Korea Południowa, Holandia, Norwegia, Nowa Zelandia, Polska, Szwecja, Stany Zjednoczone.

IamNaughty to portal do sexu dla osób, które wiedzą, czego chcą. Opisuje się jako miejsce, w którym można „spotkać się z otwartymi parami i singlami w pobliżu”. Czyni go to najlepszą aplikacją dla singli i tych, którzy chcą nieco urozmaicić swój związek. Choć może to zabrzmieć sztampowo, przeciętny randkowicz z pewnością doceni wiele zalet tego serwisu. 

Założyciele portalu wiedzą, że wszyscy potencjalni partnerzy szukają atrakcyjnych, otwartych ludzi, z którymi można umówić się na niezobowiązujący seks. Oznacza to, że możesz pominąć te niezręczne pierwsze randki i spotkania, jeśli tylko zarejestrujesz się na IamNaughty. Tak proste i funkcjonalne erotyczne sex portale randkowe jak IamNaughty są prawdziwą rzadkością! Z tego powodu warto zarejestrować się na stronie, by zorientować się, czy jest to strona przeznaczona dla Ciebie.

Gibmirsex – portal randkowy nr 1 w Niemczech

gibmirsex

5/5

Obsługiwane kraje: Niemcy.

Gibmirsex to bardzo popularny i rozbudowany darmowy sex portal dla osób przebywających na terenie Niemiec. Nie tylko ustanawia on standardy dla stron randkowych, ale także daje najwięcej powodów do zarejestrowania się. To przyjazny system, w którym profile zawierają wiele informacji o użytkownikach, ale nie zapomina się także o zdjęciach. Wyszukiwanie jest szybkie i łatwe w obsłudze, a Ty otrzymujesz codzienne dopasowania, które mogą być czymś więcej niż tylko powodem do wydania pieniędzy. Jeśli chcesz jednak wykorzystać pełnię funkcji tego serwisu, warto zakupić niedrogie konto Premium.

Poflirtujemy – darmowy sex portal

poflirtujemy

5/5

Obsługiwane kraje: Polska.

Poflirtujemy to portal do sexu, który pomoże Ci znaleźć partnera. W trakcie procesu rejestracji gromadzi wystarczającą ilość informacji, abyś mógł dostosować swoje preferencje do oferowanych przez serwis propozycji. Sam system tworzenia profilu to swoisty kompromis między IamNaughty, które pozwala odpowiedzieć na dłuższą pytań przed zarejestrowaniem się, a Fuckbook, gdzie wystarczą jedynie zdjęcia i najbardziej podstawowe dane. Co więcej, Poflirtujemy udostępnia wiele funkcji za darmo, w tym wysyłanie wiadomości do innych użytkowników. Jeśli zdecydujesz się na konto Premium, oferuje ono wystarczająco dużo dodatkowych korzyści,  byś poczuł, że dobrze wydałeś swoje pieniądze.

Fuckbook 2.0 – sex spotkania dla singli

fuckbook

5/5

Jesteś zmęczony szukaniem na Facebooku’u kogoś, kto mógłby być Twoją wyjątkową osobą, a następnie płaceniem za wysłanie jej wiadomości? Nie wiesz, jak poznać się na sex portalu? Fuckbook pozwala nie tylko wysyłać wiadomości za darmo, ale oferują także przydatne narzędzia, dzięki którym rozmowa jest szybsza i łatwiejsza. Obejmuje to funkcję, która zachęca do rozmowy o informacjach na profilach innych użytkowników, które uważasz za interesujące. Sam w sobie interfejs jest prosty i łatwo się w nim odnaleźć, a każdego dnia pojawia się wiele nowych profili.

BeNaughty – spotkania na szybki sex w okolicy

benaughty

5/5

BeNaughty działa zarówno na systemie Android, Windows jak i iOS. Wielu użytkowników zaczyna od wersji komputerowej, aby ukończyć quiz osobowości, a następnie przełącza się na wersję na Androida. Jak wspomniano, BeNaughty to darmowy sex portal, który jest przeznaczony przede wszystkim dla kobiet poszukujących mężczyzn i odwrotnie. BeNaughty w darmowej wersji ogranicza liczbę czatów, które możesz odbyć w tym samym czasie, zachęcając użytkowników do zawężania swoich kryteriów. Co więcej, każdy profil może zostać przez Ciebie odpowiednio oceniony.